Jaka jest najlepsza lodówka dla dużej rodziny?

Jeśli masz dużą rodzinę, potrzebujesz dużej lodówki. Lodówka do zabudowy firmy Bosch z serii 800. Możesz również rozważyć zakup takiej, która ma głębokość i opływowy kształt, aby uniknąć zagracenia. Recenzje lodówek można znaleźć na stronach takich jak Consumer Reports. Na szczęście jest wiele marek do wyboru. Poniżej wymieniono niektóre z najlepszych opcji dla dużej rodziny.

Samsung oferuje inteligentne lodówki, które pochodzą z Family Hub. Jego ekran ma wbudowane Wi-Fi i kamerę do drzwi, która pomaga zarządzać listą zakupów spożywczych i mieć oko na kamerę do drzwi. Family Hub ma również lustrzany telewizor i cyfrową ramkę na zdjęcia. Family Hub ma kilka imponujących funkcji, choć recenzje są mieszane od czasu wprowadzenia go sześć lat temu. Niezależnie od Twoich potrzeb, możesz znaleźć świetną lodówkę od Samsunga dla małej rodziny za około 3800 USD.

Możesz również kupić lodówkę z dozownikami lodu. Pozwoli to na przechowywanie lodu w zamrażarce bez konieczności umieszczania go w lodówce. Supersized lodówki są świetne dla rozrywki, ponieważ mają więcej miejsca do przechowywania niż ich mniejsze odpowiedniki. Niektóre modele supersized mają wystarczająco dużo miejsca na artykuły spożywcze i przekąski, aby nakarmić drużynę piłkarską, więc możesz rozważyć uzyskanie lodówki z obu. To może dostać drogie, choć, więc być przygotowany do wydania więcej pieniędzy.

Jeśli jesteś na budżet, top-freezer model może być najlepszym wyborem. Te modele są niedrogie i kompaktowe, i mają tendencję do korzystania z mniej energii. Jedyną wadą tego stylu jest to, że nie pochodzą z funkcji upscale lub ergonomiczne projekty. Modele z górną zamrażarką zazwyczaj mają szerokość 22-33 cali i podobną głębokość. Większość jest kwadratowa lub prostokątna.

Jeśli chodzi o estetykę, wygląd zewnętrzny lodówki jest ważnym czynnikiem. Modele ze stali nierdzewnej mają tendencję do trzymania odcisków palców i rozlanego jedzenia. Droższe modele mogą pochodzić z dozownikiem. Ponadto, lodówki z dolnym zamrażalnikiem są również łatwiejsze do zorganizowania, ale nie są najlepszym wyborem do przechowywania nieporęcznych przedmiotów. Mają też tendencję do bycia mniej wygodnymi dla dużych rodzin.

Jeśli przestrzeń jest problemem, lodówka z francuskimi drzwiami może być dobrym rozwiązaniem. Maytag MFI2570FE to doskonała opcja za średnią cenę. Ma 24,7 stopy sześciennej przestrzeni. Jej funkcje obejmują dozownik wody w środku i szuflady na chrupki z kontrolą wilgotności. Lodówka posiada również szufladę delikatesową o pełnej szerokości. PowerCold pozwala szybko schłodzić artykuły spożywcze podczas rozładowywania lodówki.

Lodówka Counter-depth mieści się równo z szafkami w typowej kuchni. Jej płytka głębokość to około 24 cale od przedniej krawędzi do tylnej ściany. Prawdziwe lodówki counter-depth są drogie i rzadko są dostępne w mniejszych rozmiarach. Płytki model counter-depth jest najczęstszym wyborem dla wielu rodzin. Oprócz tego, że jest łatwiejszy do zorganizowania, wygląda lepiej w większości kuchni. Jednak może zajmować mniej miejsca i może nie być tak energooszczędny jak jego odpowiednik wgłębny.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane